Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

WeStudy Online – новий український сервіс для запуску, продажу та проведення онлайн-курсів Бизнес

1 месяц назад Обучение Київ   192 просм
Область: Київ

Для широкого загалу користувачів буде цікавим новий проект розробників ТОВ "ВіСтаді", а саме WeStudy Online - платформа для запуску, продажу та проведення онлайн-курсів (100% український продукт, компанія зареєстрована в Миколаєві, свідоцтво України на торговельну марку №310596).

Реєстрація в платформі WeStudy Online проходиться за 15 секунд, при цьому є можливість одразу обрати безкоштовний період використання від 30 до 90 днів в залежності від обраного функціоналу.

Платформа має зрозумілу панель управління онлайн школою та зручні інструменти зв’язку та взаємодії із клієнтами.

При проходженні реєстрації, генерується вже готовий лендінг пейдж. По суті, отримаємо не тільки платформу онлайн курсів, а ще й сайт онлайн курсів для кращої роботи із клієнтами.

Платформа має повноцінний конструктор сайту, тим самим вона є інтегрованим міксом двох різних сервісів в одному (наразі за доволі скромну ціну).

Актуально для тих, хто змінює іноземне ПЗ на вітчизняний продукт WeStudy Online - міграція особових кабінетів клієнтів. З цим в платформі теж все в порядку. Функція імпорт студентів із таблиці Exel значно спрощує цю процедуру.

Меню налаштування курсів достатньо зрозуміле. На часі, автоматичну сплату за курс можна налаштувати через LiqPay. Таке налаштування займає меньше хвилини – треба лише скопіювати ключі від LiqPay в відповідні поля та натиснути «зберегти». Якщо слухач сплачує іншим методом - менеджер курсу може зафіксувати це через редактор студентів.

В платформу WeStudy Online також інтегровано месенджер, через який можна надіслати повідомлення як одному, так і групі клієнтів, робити розсилку повідомлень всім зареєстрованим клієнтам.

Платформа Westudy Online має адаптивний дизайн і добре підходить для використання як з комп'ютерів, так і мобільних пристроїв.

 

Стартова ціна платної підписки Westudy Online з доволі серйозним функціоналом починається від 11 доларів США на місяць, що робить її доступною для багатьох користувачів.